“Aktore e përkryer, deputete e tmerrshme”, ky është komenti i ndjekësit në fotot e Adriana Matoshit

19:04 | 23 Tetor 2021

Foto: Instagram

Adriana Matoshi ka publikuar disa foto të reja në Instagram.

Aktorja dhe deputetja kosovare është mjaft aktive në rrjetet sociale ku tregon përditshmërinë e saj, shkruan lajmi.net.

Jo rrallë herë merr vëmendje me postimet në instagram për të cilat edhe komentohet shumë nga ndjekësit e saj.

Ajo shpesh përballet edhe kritika të shumta sa i përket jetës profesionale si deputete.

Derisa sot njëri-nga ndjekësit ia ka përplasur fytyrës se e pëlqen si aktore por jo si deputete.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

“Aktore e përkryer, deputete e tmerrshme” i tha ai në imazhet që postoi sot deputetja Matoshi.

Ndryshe, Adriana përballet edhe me kritikat e shumta sa i përket jetës private, për shkak të lidhjes me futbollistin Keith./Lajmi.net/