Aksidentohet këngëtari kosovar, kjo është gjendja e tij

Këngëtari i njohur kosovar ka pësuar aksident komunikacioni.

ShowBiz

06/01/2019 23:15

Këngëtari Labinot Rexha nëpërmjet një postimi në Instagram ka treguar se ka pësuar aksident me veturë dhe ka theksuar se i ka shpëtuar për pak vdekjes, shkruan lajmi.net.

Në theks të veçantë ka thënë se fama nuk është asgjë sepse pas këtij aksidenti ai dhe familja e tij do të mund të mos ishin më gjallë./Lajmi.net/

Ky ishte statusi i tij i plotë:

Oh zot faleminderit që shpetova familjen dhe vetën! Një aksident pesova sot në mengjes , rrugës për zvicër dhe fal zotit shpetuam nga një largesi 100 metra , sot kuptova qe pasuria, Fama nuk është azgjë, oh Zot begatoje at person qe i ka bër keto bariera se sot sigurt do humbja veten dhe ter familjen
Nuk kishte azgjë me keq kur 3 minuta nuk degjova zerin e familjes , kujtova se i humba ne ujë , por degjova zerin e Djalit tim te vogel Aliun me tha qe jam mir, oh zot faleminderi faleminderit faleminderit , ti je meshirues meshirberës ?

https://www.instagram.com/p/BsStolWn-tB/