Aksidentohen tri vetura në Prishtinë – Lajmi.net
Aksidentohen tri vetura në Prishtinë
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:14, 11 July 2018
Para pak çastesh ka ndodhur një aksident, në të cilin janë përfshirë tri vetura.

Aksidenti ka ndodhur në lagjen “Dardania” të kryeqytetit.

Një lexues i Periskopit i cili ka dërguar disa fotografi nga vendi i ngjarjes, ka thënë se nuk ka pasur të lënduar.

Aksidenti ishte vetëm me dëme materiale.

Në fotografitë e mëposhtme shihet se tashmë Policia ka dalë në vendngjarje dhe se po merret me rastin.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO