Aksident zinxhiror, katër të lënduar

Katër vetura janë përshirë në një aksident në fshatin Koreticë, në rrugën Prishtinë-Pejë, ku kanë marrë lëndime katër persona, dy femra dhe dy meshkuj.

Lajme

08/02/2015 13:05

Policia e Kosovës raporton se veturat janë përplasur mes vete, ndërsa përveç të lënduarve, pati edhe dëme materiale.

Të lënduarit janë dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës, ku edhe po marrin trajtimin mjekësor, raporton KosovaPress.