Aksident trafiku në Shipol të Mitrovicës, ka të lënduar

Sot gjatë ditës ka ndodhur një aksident trafiku në lagjen Shipol të Mitrovicës.

Lajme

07/06/2020 19:20

Sipas dëshmitarëve në aksident janë përfshirë 3 vetura, të cilat kanë janë aksidentuar në mes veti.

Siç raporton “Jepi Zë”, në këtë aksident ka edhe të lënduar pasi në vendin e ngjarjes ka dalë edhe ambulanca e ndihmës së shpejtë.

Po ashtu Policia e Kosovës ka mbërritur në vendin e ngjarjes në kohë të shkurt dhe është marrë me shkaqet që kanë shkaktuar aksidentin.