Aksident trafiku në magjistralen Tetovë-Gostivar, ka të vdekur

9:56 | 2 Prill 2019

Një i vdekur dhe disa të lënduar kanë mbetur në një aksident në magjistralen Tetovë-Gostivar.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Tetovë-Gostivar, me ç’rast i vdekur ka mbetur një person dhe disa të tjerë të lënduar.

Siç shkruan Alsat, ekipet policore dhe gjykatësi hetues janë në vendngjarje.