Aksident trafiku mes autobusit e taksisë në Prishtinë (FOTO)

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në mes një autobusi urban dhe një veture taksie në Prishtinë.

Lajme

01/05/2018 15:08

Ndeshja e veturës me autobusin i cili po transportonte udhëtarët në qytet ka ndodhur saktësisht tek Santea, njofton Klan Kosova.

Deri tani nuk raportohet për të lënduar, lajmi pritet të përditësohet: