Aksident te liqeni i Badovcit, shtatë të lënduar rëndë

Një aksident trafiku në mes tri veturash ka ndodhur para pak qaste te liqeni i Badovcit në rrugën Prishtinë-Gjilan.

Lajme

08/06/2016 12:08

Lajmi.net mëson se janë të lënduar shtatë persona që të gjithë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar për në Emergjencë.

Në aksident janë përfshirë një Golf 3, një Mercedes dhe një Golf 2. Ky i fundit besohet sa ka shkaktua aksidentin, ku shoferi i tij është në gjendjen më të rëndë. /lajmi.net