Aksident: Një motoçiklist tjetër goditet në Prishtinë (Foto)

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Fehmi Agani në Prishtinë.

Lajme

06/09/2015 18:02

Një makinë dhe një motoçikletë janë përplasur afër lokalit të natës “Maroon pub” në qendër të Prishtinës, raporton lajmi.net.

Në vend të ngjarjes janë parë policia e Kosovës dhe ndihma e shpejtë, mirëpo ende nuk dihet nëse ka të lënduar. /lajmi.net

aksident2 aksident1