Aksident në qendër të Prishtinës

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës te drejtoria e Policisë në Prishtinë.

Lajme

28/10/2020 08:03

Nga fotografitë e sigluara nga Ekonomia Online, shihet se në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, përderisa nga fotografitë shihet se të dy mjetet e përfshira në aksident kanë pësuar dëme materiale.

Zyrtarë policorë kanë qenë në paqasshëm për të dhënë më shumë detaje për aksidentin.