Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Aksident në Mitrovicë, ka edhe të lënduar

17:31 | 19 Mars 2019

Foto: Ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 16:00, në Mitrovicë.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe motoçikletë, ku si pasojë e kësaj ka mbetur një person i lënduar.

Këtë e ka konfirmuar për lajm.net, zëdhënës i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Për detaje të tjera do t’ju mbajmë të informuar. /Lajmi.net/