Aksident në Mitrovicë, ka edhe të lënduar – Lajmi.net
Aksident në Mitrovicë, ka edhe të lënduar
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:31, 19 March 2019
Foto: Ilustrim
Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 16:00, në Mitrovicë.

Në këtë aksident janë përfshirë një veturë dhe motoçikletë, ku si pasojë e kësaj ka mbetur një person i lënduar.

Këtë e ka konfirmuar për lajm.net, zëdhënës i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Për detaje të tjera do t’ju mbajmë të informuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO