Aksident mes tri veturash në magjistralen Prishtinë-Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Bërnicë.

Lajme

08/04/2018 14:57

Raportohet se aksidenti ka ndodhur mes tri veturave dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Për shkak të aksidentit janë krijuar kolona të gjata prej disa kilometrash.