Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë- Gjilan – Lajmi.net
Aksident i rëndë trafiku në magjistralen Prishtinë- Gjilan
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 9:11, 17 April 2018
Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në mëngjes në rrugën magjistrale Prishtinë-Gjilan.

Sipas një qytetari, i cili në adresë të KALLXO.com ka dërguar foto nga vendi i ngjarjes, aksidenti ka ndodhur në afërsi të Liqenit të Badovcit.

Sipas fotografive, shihet një veturë tip “Audi” e dëmtuar në këtë aksident.

Vetura është me tabela regjistrimi të Kosovës.

Nuk dihet nëse ka të lënduar në këtë aksident.

Në vendin e ngjarjes është parë të ketë dalë Policia e Kosovës.

Këto janë fotot e qytetarit të dërguara në adresë të KALLXO.com.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO