Aksident i rëndë trafiku në Fushë Kosovë /Foto

Rreth orës 17:40 minuta në Fushë Kosovë, ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku mes një veture dhe motoçiklisti.

Lajme

24/04/2018 17:52

Nuk dihet gjendja e motoçiklistit, mirëpo motoçikleta e tij ka pësuar dëme të mëdha materiale, raporton lajmi.net.

Rruga është e bllokuar, ndërsa policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. /Lajmi.net/

31131284_10156010683536049_2408737016737955840_n-1 31224232_10156010683546049_5886485212992372736_n-1 31184658_2067242833289882_585956851980435456_n 31206184_2067242796623219_3206581068039716864_n 31230254_2067242763289889_1301181894469091328_n