Aksident i rëndë te gjimnazi “Sami Frashëri” në Prishtinë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në Prishtinë afër shkollës Sami Frashëri.

Lajme

02/04/2018 16:41

Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një motoçikletë, ku si pasojë, lëndime të rënda ka pësuar vozitësi i motoçikletës.

Është bërë e ditur se në motoçikletë kanë qenë dy persona.

Lajmi.net sjell fotografi nga vendi i ngjarjes: