Aksident i rëndë në Gllarevë

Një aksident i rënd ka ndodhur në fshatin Gllarevë, në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Lajme

17/08/2015 10:29

Në këtë aksident sipas gazetës Express, janë të përfshira tri vetura.

Aksidenti ka ndodhur para pak çastesh dhe ende nuk dihet për gjendjen e të aksidentuarve.