Aksident i rëndë në Dollc të Klinës, ka edhe të lënduar

Një aksident komunikacioni ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, konkretisht në vendin e quajtur Dollc të Klinës.

Lajme

25/10/2020 09:52

Në aksident siç shihet edhe në fotot e dërguara nga një lexues i KosovaPress-it, janë përfshirë një veturë e tipit Mercedes dhe një kombi.

Policia ka dal në vend të ngjarjes. Ndërkohë, sipas dëshmitarëve ka edhe të lënduar.

Zyrtarët e Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës nuk kanë dhënë detaje rreth këtij aksidenti.