Ajo çfarë tha Aida Doçi për Morenën dhe Afërditën, atyre nuk do ju pëlqejë aspak

Aida Doçi ishte protagonistja e radhës në rubrikën "Kë zgjedh", të emisionit "Mirage".

ShowBiz

02/12/2018 13:49

Aida Doçi në këtë rubrikë pati për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë opsioneve, Aida kishte para saj edhe emrin e Morena Tarakut dhe Afërdita Dreshajt, meqë rast befasoi me përgjigjen.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 1:07 mund të kuptoni se çfarë tha ajo për Morenën dhe Afërditën. /Lajmi.net/

YouTube player