Ajeti prezanton gruan (FOTO)

Arlind Ajeti nuk ka hezituar që të publikoi në Facebook një foto të çastit me bukuroshen e tij dhe djalin, Andionin.

Sport

16/10/2015 23:14

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, duket shumë aktiv në rrjetet sociale teksa së fundmi ka publikuar foto së bashku me gruan dhe djalin e tij.

Ajeti nuk ka hezituar që të publikoi në Facebook një foto të çastit me bukuroshen e tij dhe djalin, Andionin.