Agon Amiga tregon kohën e publikimit të këngës së re

Agon Amiga ka finalizuar projektin e ri muzikor.

ShowBiz

05/06/2020 19:47

Reperi Agon Amiga ka bashkëpunuar me Mercy për këngën e re me titull “Push it”, shkruan lajmi.net.

Kësaj kënge, dy artistët ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa kënga e re e tyre do të publikohet nesër (e shtunë) ora 19:00.

Përmes një postimi në Instagram, Agon Amiga shkëputi një video të shkurtër nga klipi dhe shkruan “Neser ne ora 19:00 #pushit”.

“Krejt kto tripa”, është kënga e fundit e Agon Amigës, e cila u publikua gjatë muajit maj. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBD86gZBB0W/