Agnesa Vuthaj nuk ndalet, elegante dhe joshëse në fotosesionin e ri

Agnesa Vuthaj nuk e ka ndërmend të ndalet.

ShowBiz

15/10/2019 19:08

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj, po vazhdon me publikimin e fotografive të reja në Instagram, shkruan lajmi.net.

Kohët e fundit ajo ka filluar të pozoj edhe joshëse, kështu duke treguar disa pjesë të trupit.

Në fotosesionin e ri, Agnesa Vuthaj duket tërheqëse në të zezë ndërsa i shihen këmbët. Fotot i ka realizuar në Mal të Zi./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/B3pRWnCneqf/

https://www.instagram.com/p/B3pUl07HG-J/