Agnesa Vuthaj braktis Kosovën (Foto)

Bukuroshja shqiptare, Agnesa Vuthaj e ka braktisur Kosovën për ta vazhduar biznesin e saj diku tjetër.

ShowBiz

03/12/2016 19:50

Ajo për një kohë më të gjatë ka vendosur të  jetojë në New York, shkruan lajmi.net

Ndryshe ajo njihet si një femër shumë e zonja në arritjen e qëllimeve dhe ëndrra e shumë meshkujve por ende ndonjëri nuk ka arritur t’ia rrëmbej zemrën. Të paktën nuk ka deklaruar asgjë publikisht./lajmi.net