Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Agjenti i Lautaro zhgënjen Barcën: I lumtur te Interi

8:55 | 10 Gusht 2020

Lautaro Martinez duket se është më larg Barcelonës sesa ka qenë që nga thashethemet për të ardhmen e tij.

Sulmuesi i Interit është ndjekur nga Barcelona për disa muaj tani dhe ai vetë dihej se ishte i interesuar për idenë e një lëvizje.

Por tani, agjenti i Lautaro ka befasuar duke deklaruar lumturinë e argjentinasit në veri të Italisë, transmeton lajmi.net.

“Ka shumë gjëra në media”, tha Carlos Alberto Yaque për La Figura de la Cancha.

“Lautaro ka edhe tre vjet në kontratën e tij dhe ai është shumë i lumtur atje ku është”.

“Ai do luaj në Ligë e Evropës dhe shpresoj se mund të shkojë deri në fund”. /Lajmi.net/