Agim Ademi takohet me legjendat e futbollit, Kaka dhe Cesar

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi mbrëmë ishte i pranishëm në finalen e madhe të UEFA Conference League. Ai takoi dy legjenda të futbollit, Leite Kaka dhe Julio Cesar, njëri te Interit e tjetër te AC Milan, shkruan Lajmi.net “Me legjendat e futbollit botëror, Julio Cesar dhe Ricardo Kaka”, ka shkruar Ademi…

Sport

08/06/2023 20:48

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi mbrëmë ishte i pranishëm në finalen e madhe të UEFA Conference League.

Ai takoi dy legjenda të futbollit, Leite Kaka dhe Julio Cesar, njëri te Interit e tjetër te AC Milan, shkruan Lajmi.net

“Me legjendat e futbollit botëror, Julio Cesar dhe Ricardo Kaka”, ka shkruar Ademi në rrjetet sociale

Ademi do të vazhdoj takimet edhe gjatë këtyre ditëve, pasi është i ftuar edhe në finalen e madhe të Stambollit, mes Manchester Cityt dhe Interit që zhvillohet të shtunën./Lajmi.net/