Afrona poston foto në bikini nga pushimet (FOTO)

Çifti Afrona dhe Blero po shijojnë pushimet në Meksikë.

ShowBiz

02/02/2016 22:45

Afrona Dika dhe këngëtari Blero kanë ikur nga dimri në Evropë, për të shijuar diellin dhe të nxehtin meksikan.

Tani Afrona vjen me fotografi nga pushimet, e në njërën ndër to shihet pranë ujit në bikini, transmeton lajmi.net.

Ajo shihet me trupin e një modeleje, kurse bukuroshja ka shpërndarë edhe një fotogafi të të dashurit të saj./lajmi.net