Afrona nis mëngjesin me këtë video dedikuar Bleros (Video)

Çifti Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë emrat që më së shumti i gjejmë në mediet rozë.

ShowBiz

22/08/2017 09:40

Ata janë shumë aktiv në rrejte sociale duke postuar vazhdimisht imazhe nga çdo ambient ku gjenden, shkruan lajmi.net.

Mëngjesin e sotëm, Afrona ka publikuar një video në të cilën shfaqet në një lokal bashkë me Bleron teksa afrohet i jep një puthje.

“Ta ha shpirtiiiiiin!!!!! My babyboy❤️ @bleromuharremi” shkruan Afrona sipër videos. /Lajmi.net/

Ta ha shpirtiiiiiin!!!!! My babyboy❤️ @bleromuharremi

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on