Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Afrona Dika mbështet Sara Hoxhën, ja çfarë ka shkruar për të

21:44 | 4 Gusht 2020

Afrona Dika e ka bërë një postim lidhur me Sara Hoxhën.

Sara Hoxha së fundmi e ka publikuar një foto në Instagram dhe ajo u shndërruar në lajm.

E shtrirë teksa po relaksohej në det, Sara Hoxha gjatë ditës së hënë kishte publikuar një foto në bikini ku tregonte strijat në pjesën e këmbëve, të cilat ishin krijuar pas lëkundjeve në peshë.

Ajo dha një sqarim publik, pasi si duket ndjekësit kishin menduar se këto vija krijohen si pasojë e shtatzënisë, e disa të tjerë i quanin celulit.

Në mbështetje i doli vjehrra e saj  Xheraldina Vula e edhe bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika.

“Më pëlqen ky postim i yti”, ka shkruar ajo në Instagram./Lajmi.net/