Afrona Dika ‘mahnit’ me pamjen natyrale

Afrona Dika ka pozuar pa 'make-up'.

ShowBiz

07/06/2020 13:50

Modelja Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit Blero, ka ‘mahnitur’ edhe njëherë me një foto të postuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo shpesh herë publikon foto ku shihet e rregulluar deri në detaje, mirëpo nuk i kurset as fotot në të cilat shfaqet e pa grimuar dhe tërësisht natyrale.

Njësoj ka vepruar edhe me postimin e fundit, foto e realizuar teksa ajo po dilte për vrap.

Kujtojmë se shkak i pandemisë kishte kaluar kohë e gjatë nga takimi i fundit me burrin e saj Bleron./Lajmi.net/