Afron harron Bleron, publikon foton e parë me partnerin e ri

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James. Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe nuk dha asnjë detaj të vogël bashkë me partnerin. Më në fund, ka ardhur një “selfie” e shumëpritur nga çifti…

ShowBiz

28/05/2023 19:35

Prej disa ditësh bukuroshja Afrona Dika po shijon pushimet e para me partnerin e ri, zviceranin të quajtur James.

Deri sot, ajo është ‘mjaftuar” me foton e saj nga “arratisja” në Bodrum të Turqisë dhe nuk dha asnjë detaj të vogël bashkë me partnerin.

Më në fund, ka ardhur një “selfie” e shumëpritur nga çifti që definitivisht shkëlqejnë krah njëri-tjetrit./Lajmi.net/