Të Infektuar: 40.117

Të Shëruar: 25.586

Të Vdekur: 1.026

Afërdita merr dhuratën e lezetshme nga Jakub që lumturon çdo grua shtatzënë

21:24 | 22 Nentor 2020

Foto: Instagram

Jakub i bën dhuratën e lezetshme Afërditës.

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl, shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë, ajo do të sjellë në jetë një djalë, shkruan lajmi.net.