Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Afërdita me veshje kombëtare

16:00 | 29 Nentor 2013

Aferdita

Afërdita Dreshaj ka vendosur ta festojë në mënyrë të veçantë ’28 Nëntorin’. Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi e ka postuar në Facebook një fotografi, në të cilën shihet me veshje kombëtare dhe me plis në dorë, si një ‘Shotë Galica moderne’. “Krenare me zemër”, ka shkruar Afërdita, që ka marrë shumë pëlqime nga adhuruesit […]

Afërdita Dreshaj ka vendosur ta festojë në mënyrë të veçantë ’28 Nëntorin’. Këngëtarja shqiptare nga Mali i Zi e ka postuar në Facebook një fotografi, në të cilën shihet me veshje kombëtare dhe me plis në dorë, si një ‘Shotë Galica moderne’.

“Krenare me zemër”, ka shkruar Afërdita, që ka marrë shumë pëlqime nga adhuruesit e saj. Këngëtarja me një trup prej modele, ka qenë protagonisteve e lajmeve ‘rozë’ kohëve të fundit, pas ndarjes nga i dashuri Shpat Kasapi. Ndërkohë, ajo po punon në projektet e reja muzikore.