Afërdita Dreshaj tregon “shpirtin binjak”

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj, e cila e viziton shumë shpesh Tiranën.

ShowBiz

09/06/2016 22:59

Duket  se përveç të dashurit të saj çek, tashmë të njohur publikisht, ka një “shpirt binjak” në kryeqytetin shqiptar.

Bëhet fjalë për këtë mike të saj, bjonden nga Tirana, me të cilën Adelina poston foto, sa herë ndodhet në kryeqytet.