Afërdita Dreshaj merr dhuratë kaq të ëmbël nga bashkëshorti i saj

Afërdita Dreshaj ka publikuar dhuratën e ëmbël që ka pranuar nga partneri.

ShowBiz

30/10/2020 09:21

 Këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl kanë janë bashkë prej kohësh ndërsa dihet se janë ndër qiftet më të lezetshme në showbiz, shkruan lajmi.net.