Afërdita Dreshaj ia publikon këtë foto Adelinës, shihni çfarë i thotë

Diva shqiptare, Adelina Ismaili admirohet nga një numër i madh i njerëzve.

ShowBiz

05/01/2019 16:15

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Afërdita Dreshaj ka postuar një rrjete sociale një imazh të Adelinës, shkruan lajmi.net.

E në këtë foto ajo ka sjell Adelinën teksa këndon dhe duket se e pëlqen mjaft shumë atë. “Gjithmonë, gjithmonë, e para”, është mbishkrimi që ia ka vënë imazhit.

Ndryshe, Ismaili shquhet si njëra nga artistet më të guximshme e më të pëlqyera shqiptare dhe këtë e ka dëshmuar ndër vitesh.

Nga ana tjetër, Dreshaj tash e një kohë e ka paralajmëruar rikthimin e saj në skenën tonë muzikore. /Lajmi.net/