Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Adriana Matoshi pozon me plot stil, partneri i shpreh dashurinë edhe në komente

23:19 | 4 Maj 2021

© Adriana Matoshi/Instagram

Lidhja e saj e re vetëm se po shkon dhe po bëhet serioze.

Aktorja njëherësh edhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka publikuar imazhe të reja në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

E veshur me një fustan me ngjyrë kafe përzier me të zezë ajo po dukej shumë bukur derisa këtë e treguan edhe komentuesit.

Adriana Matoshi në tri fotografitë e postuara në Instagram mori komente të shumta duke mos munguar edhe ai nga Keith.

Partneri i aktores i ka shprehur dashurinë edhe në koment duke i shkruar se e dashuron dhe se po duket bukur.

“Të dua bukuroshe”, ka shkruar Keith./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)