Adriana Matoshi bën me dije se është pjesë e një projekti artistik, ndan fotografi atraktive

ShowBiz

19/05/2022 21:27

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje dhe njëherësh aktorja Adriana Matoshi është mjaft aktive këto kohë.

Ajo me fansat e saj shpesh herë ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Ndërsa së fundmi aktorja publikoi një fotografi në Instagram ku njoftoi nëpërmjet emoji-ve që përshkruajnë xhirimin se është pjesë e një projekti filmik.

Në këto imazhe Adriana mori komente të shumta pozitive nga miqtë dhe fansat. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)