Të Infektuar: 58.687

Të Shëruar: 51.337

Të Vdekur: 1.471

Adriana dhe Keith ndajnë me fansat çaste intime mes tyre

15:25 | 5 Dhjetor 2020

Foto: Instagram

Adriana dhe Keith po e shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

Adriana Matoshi dhe partneri i saj, Keith Goeneveld janë bërë emra shumë të komentuar që prej kur e bënë publike lidhjen e tyre, shkruan lajmi.net.

Dyshja janë shumë aktiv edhe në rrjete sociale, në të cilat janë të shumta fotografitë e videot pranë njëri-tjetrit.

Në videon e fundit, çifti u shfaqën në një moment intim, ku po i dhuronin puthje pasionante njëri-tjetrit.

Adriana duket shumë e lumtur në krahët e Keith, pavarësisht paragjykimeve për lidhjen e tyre në kohëbn kur ajo e konfirmoi atë. /Lajmi.net/