Adrian Gaxha përpak sa nuk e ‘theu’ kokën (Video)

Adrian Gaxha është njëri nga artistët më aktiv në rrjetet sociale.

ShowBiz

05/02/2016 10:47

Këngëtari njohur vazhdimisht për miqtë dhe fansat, në profilin e tij publikon pamje nga përditshmëria e tij, transmeton Telegrafi.

E tillë është edhe një video e publikuar së fundmi nga ai , ku shihet duke u argëtuar me një karrocë së cilës përpak ia pa sherrin dhe të përplaset në tokë.

Ndryshe artisti shkupjan po shijon suksesin e projektit “Asnihere”, të cilin e solli në bashkëpunim me Lindonin, këngë kjo që po vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat e këtij sezoni. /Telegrafi/