Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Adnan Januzaj shfaq magji në këmbët e tij,’trullos’ mbrojtjen e Bilbaos

11:19 | 8 Prill 2021

Real Sociedad dhe Athletic Bilbao barazuan në xhiron e 29-të në La Liga.

Real Sociedad është në pozitën e pestë dhe po lufton për të siguruar një vend në garat evropiane, derisa Bilbao ka 10 pikë më pak., shkruan lajmi.net.

Megjithatë, Bilbao arriti që të marrë një pikë në stadiumin “Anoeta” të Sociedadit.

Vëmendje tjetër të veçantë në këtë takim mori edhe Adnan Januzaj, që pati një driblim shumë të mirë./Lajmi.net/