Adisi shfaq shenja xhelozie publikisht ndaj Fifit

Artistja shqiptare Fifi para pak kohësh ka bërë publike lidhjen e saj me biznesmenin Adis Patushën.

ShowBiz

09/06/2022 19:47

Prej publikimit të lidhjes dyshja shpesh herë kanë ndarë imazhe të ndryshme pranë njëri tjetrit, shkruan lajmi.net

E së fundmi një postim i Fifit ka bërë që Adisi të shfaq shenja xhelozie dhe publikisht ti kërkojë asaj ta fshijë foton.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

“Hiqe kaq po të them. Apo s’je dhe me të verdha!”, ishte komenti i Adisit.

Ndryshe kujtojmë që Fifi i ka dedikuar edhe këngë biznesmenit. /Lajmi.net/