“Adios” Real Madrid, Isco zgjedh klubin e ri (FOTO)

Isco është i gatshëm të largohet nga Real Madrid.

Sport

08/12/2016 11:41

Isco i ka ditët e numëruara në Real Madrid. Mesfushori ka vendosur të largohet nga Santiago Bernabeu, në janar ose pas përfundimit të këtij sezoni.

E ardhmja e tij pritet të jetë në Premierligë.

E përditshmja sportive madrilene “Diario Gol” raporton se Isco ka zgjuar interesim nga tri klube të mëdha të futbollit anglez, përcjell “Lajmi.net”.

Isco do të zgjedhë mes Arsenal, Chelsea dhe Manchester Cityt.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.