‘Adios’ Chelsea, futbollisti i njohur kalon te Unitedi (FOTO)

Afati kalimtar i janarit do të sjellë ndryshime të reja te Manchester Unitedi.

Sport

25/11/2016 18:22

‘Express.co.uk’ sot ka shkruar për një ribashkim mes Jose Mourinhos dhe mesfushorit ofensivë, Willian, te Manchester United.

Willian ka qenë lojtari i preferuar i Mourinhos te Chelsea, por me ardhjen e Contes, gjërat kanë ndryshuar, dhe brazilianit i duhet shumë punë për t’iu përshtatur skemave të trajnerit italian.

Kjo mund të bëjë që ai shumë lehtë të bashkohet me trajnerin që e solli në Premierligë, Jose Mourinhon.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.