Adem Grabovci bëhet gjysh, ky është premtimi që dha

Në familjen e ish- deputetit të Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Adem Grabovci ka një gëzim të madh.

ShowBiz

09/11/2017 08:48

Kjo për faktin se ka ardhur në jetë edhe një anëtare e re në familjen e tyre, shkruan lajmi.net

Këtë e ka bërë të ditur vetë ai i cili ka premtuar se do të bëhet një gjysh i mirë për Junën e vogël.

‘’ Juna, kjo engjëllushë e vogël që ngrohu zemrat tona. Do të mundohem të bëhem Gjysh i mirë. Për Gjyshen nuk garantoj.Urime Edona dhe Ngadhnjim’’ ishin fjalët e Grabovcit përkrah fotografive familjare të cilat i publikoi në llogarinë e tij në Facebook./Lajmi.net/