Adelina dhe Eva me tituj të njëjtë të këngëve

Dy këngëtaret e skenës shqiptare Adelina Berisha dhe Eva kanë paralajmëruar projektet e tyre më të reja.

ShowBiz

23/06/2015 11:00

Adelina Berisha ka publikuar trailerin e videoklipit që do ta publikoj së shpejti të titulluar “Jo mo”.

Për çudi edhe këngëtarja Eva projektin e ri do ta sjellë me po të njëjtin titull,transmeton lajmi.net

Mbetet të presim projektet e dy këngëtareve për të parë nëse këngët kanë ngjashmëri të tjera përveç titullit,ashtu siç u ndodhi kolegeve të tyre Mirsës dhe Ryvës me këngët “Oj lulia jonë” të cilat veç titullit,të ngjashëm kanë edhe refrenin.(Lajmi.net)

1

YouTube player