Adelina Tahiri, seksi edhe në veshje sportive

Këngëtarja nga Maqedonia, Adelina Tahiri ka qenë mjaft e përfolur kohëve të fundit.

ShowBiz

29/11/2018 16:59

Jeta e saj private ka bërë bujë të madhe në mediat rozë me ç’rast edhe përflitet vazhdimisht, shkruan lajmi.net.

Megjithatë, ajo është tejet e ndjekur edhe në rrjetet sociale e cila çdo herë e më shumë befason me dukjen.

Pasi shpesh herë jemi mësuar ta shohim elegante, Tahiri kësaj radhe shfaqet në një palë tuta të firmës së njohur ‘Fils’, e që duket tejet atraktive.

Adelina para një viti u martua me avokatin maqedonas, Serjozha Markov dhe tashmë kanë një djalë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin, Jon. /Lajmi.net/