Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Adelina Tahiri publikon foto në bikini, shfaqet në top-formë

13:23 | 20 Prill 2019

Adelina Tahiri është një nga artistet më të përfolura të momentit.

Adelina në gusht të vitit të kaluar u bë nënë për herë të parë e që pas lindjes ka përdorur vazhdimisht një produkt për dobësim, shkruan lajmi.net.

Dhe tani, këngëtarja shqiptare ka publikuar një fotografi në Instagram gjersa shfaqet në bikini dhe duket në top-formë.

“Edhe dy kg tjera për një javë vetëm me paket”, shkruan ajo.

Në një intervistë për emisionin “Mirage”, Adelina zbuloi shumë të pathëna nga jeta private dhe karriera profesionale, videon e së cilës mund ta ndiqni më poshtë. /Lajmi.net/