Adelina Tahiri filmon bashkëshortin duke kërcyer para valltares seksi

Adelina Tahiri bashkë me bashkëshortin e saj, Serjozha Markov mbrëmë janë argëtuar deri në orët e vona.

ShowBiz

30/12/2018 11:24

Adelina Tahiri dhe Serjozha Markov kanë festuar me këngë e me valle, ndërsa këngëtarja u kujdes të publikonte disa imazhe nga ajo mbrëmje, shkruan lajmi.net.

Ajo po argëtohej në maksimum, ndërsa dukej shumë e dashuruar në krahët e bashkëshortit, teksa po festonin bashkë.

Në një video, këngëtarja ka filmuar një valltare duke kërcyer para bashkëshortit të saj.

Kujtojmë që Adelina dhe Serjozha pak kohë pas martesës u bënë prindër të një djali me emrin Jon. /Lajmi.net/