Adelina Ismaili i reagon ashpër Arif Vladit, pasi ky i fundit paralajmëroi padi ndaj saj

Adelina ka reaguar ndaj këngëtarit Arif Vladi.

ShowBiz

27/10/2020 14:04

Ditët e fundit ka nisur një debat mes Adelina Ismailit dhe Arif Vladit, ndërsa shkas për këtë u bë kënga “Marshi i UÇK-së”, shkruan lajmi.net.

Në një prej intervistave të fundit në emisionin e saj, Adelina tha se për këtë këngë ishte paguar Arif Vladi.

Kurse, ky i fundit iu përgjigj këngëtares publikisht, duke paralajmëruar padi ndaj saj, nëse nuk tregon se kush e ka paguar.

Nuk vonoi shumë dhe Adelina iu kundërpërgjigj Vladit, duke thënë se ky është vetëm fillimi, teksa ia përmendi taksat artistit.

“Mirëmëngjes Arif Vladi. A po don gjyq me mua? A i ke paguar taksa Kosovës kur je paguar në koncertet që lajmëroheshin si humanitare? Zvicrës? Gjermanisë? Etj. Ky është vetëm fillimi. Ju duhet të qëndroni me emisionin Tete a tete, për të kuptuar se kush vërtetë jeni. Vërtet ka kaluar koha kur keni shkelur mbi njerëzit e mirë, kur keni shitur të shenjtën”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/