Adelina Ismaili duket mahnitëse në imazhin e fundit, pozon veç në reçipeta

19:34 | 23 Gusht 2019

Adelina Ismaili ka postuar një fotografi, në të cilën duket tejet tërheqëse.

Adelina Ismaili ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën duket për mrekulli, shkruan lajmi.net.

E grimuar deri në detaje, këngëtarja nuk mbante bluzë në trup por vetëm reçipeta dhe dukej në top-formë.

Për ndryshe, “Qikat” titullohet projekti i fundit muzikor nga Adelina Ismaili, në bashkëpunim me Rina Balajn. /Lajmi.net/