Adelina Ismaili, diva që theu të gjitha tabutë (Video)

Adelina është diva seksi e estradës sonë, përkundër viteve që mbartë mbi supe ajo prapë se prapë mbetet një divë e vërtetë.Shumë kush për të ka folur se ajo ka kopjuar këngëtaret serbe, por vetë Adelina këtë fakt e ka mohuar duke thënë se ajo gjithmonë ka shikuar divat e estradës hollivudiane dhe është inspiruar nga to.

ShowBiz

02/02/2016 10:37

Se Adelina me të vërtetë është njëra prej yjeve të estradës sonë që ka thyer të gjitha tabutë me veshjet e saj e vërteton edhe videoja, e cila është gjiruar në vitin 1996 për programin e vitit të ri.

Kënga “Sajzeza” në bashkëpunim me grupin Elita 5, që para 18 viteve Adelina nuk ka pasur frikë që ta ekspozoj trupin e saj dhe të tregoj linjat e saj perfekte.

Adelinës nuk i kanë bërë përshtypje as thashethemet që janë bërë e bëhen në lidhje me veshjen e saj, ajo thjeshtë ka qenë dhe është një inspirim për shumë këngëtare të reja shqiptare./Kosovarja

YouTube player